Prístup

"Najlepší psí salón, rýchle super jednanie a perfektná práca so všetkými službami, príjemný prístup či k zákazníkom alebo psím zákazníkom môžem len odporučiť"

Hodnotenie

"Salón Strapáčik možem len a len odporučiť,veľká spokojnosť,veľmi milý prístup,určite ešte navštívime." "Milá a šikovná kaderníčka pre našich psíkov , som stále spokojná tak že odporúčam."

Starostlivosť

"Veľká spokojnosť so službami salónu Strapáčik, precízna práca, starostlivosť na vysokej úrovni, citlívy prístup k maznáčikom čo som mohla zažiť pri každej návšteve salónika."

Strapáčik je profesionálny salón, s dlhoročnou praxou, pôsobiaci v Košiciach, poskytujúci domácu úpravu psov podľa jednotlivých štandardov. Strihaniu a úprave psíkov sa venujem od roku 2009. Prešla som mnohými profesionálnymi školeniami a seminármi zameranými na jednotlivé plemená. V roku 2013 som úspešne ukončila univerzitu veterinárneho lekárstva a farmácie v Košiciach v odbore kynológia.

Mám bohaté skúsenosti so psíkmi, preto pri úprave psíka používam individuálny prístup. Psíkov nebijem, neuspávam, nepoužívam žiadne omamné látky, stresové situácie zvládame hravou a láskavou formou. Snažím sa, aby sa psík cítil komfortne. Pracujem profesionálne zodpovedne s láskou ku zvieratám.

Náš team

O Vašich štvornohých miláčikov sa postará náš Team profesionálov

Časté otázky

Salón Strapáčik je na trhu s dlhoročnou praxou a skúsenosťami. Našim cieľom je poskytovať služby na najvyššej úrovni aby sa k nám klienti znova vrátili.

Salón Strapáčik sa nachádza na sídlisku Nad jazerom, ulica Ždiarska 5. Na našej stránke v časti „Kontakt“ nájdete mapu a všetky potrebné informácie.

Používame profesionálnu kozmetiku na prírodnej báze určenú výlučne pre psov.

Psa je potrebné strihať pravidelne každých 6-8 týždňov.