SPA procedúry

Thalasoterapia

Procedúra obsahuje

kompletná úprava (kúpanie, zábal, fénovanie, strihanie, čistenie očí, uší, strihanie pazúrikov, vytláčanie análnych žliaz, ošetrenie labiek)

Bahenný zábal

Bahno pôsobí protizápalovo a zároveň antibakteriálne, preto sa výborne hodí pre dermatologických pacientov, ktorí trpia kožnými problémami spôsobenými plesňami alebo kvasinkami.Ošetrenie morským bahnom je prospešné aj pre kvalitu srsti. Veľmi výrazne hydratuje pokožku aj samotný chlp, eliminuje tvorbu šupín, ktoré sa tvoria najmä u krátkosrstých plemien psov. Po ošetrení je koža i srsť psa odolná proti prachu a nečistotám z vonkajšieho prostredia, koža je krásne hladká a odolná proti napadnutiu napr. kvasinkami.Príjemná masáž odplavuje stres a uvoľňuje napäté svaly. Vôňa prírodného bahna upokojuje myseľ.

Regeneračný zábal

je určený na profesionálne použitie u psov a s poškodenou srsťou. Obsahuje účinné látky, ktoré intenzívne hydratujú, regenerujú a vyživujú srsť. Pridáva objem.

Revitalizačný zábal

Určený pre poškodenú, suchú, lámavú a problematickú srsť. Obsahuje jojobový olej a pšeničné proteiny. Prirodzené oleje a rastlinné extrakty vracajú suchej a vyčerpanej srsti silu,pružnosť a odolnosť.