SPA procedúry

Thalasoterapia

Ozonoterapia pre psa

Ozonoterapia je uznávaná relaxačná a liečebná procedúra pre psov. Zahŕňa perličkový kúpeľ s ozónom, ktorý priaznivo pôsobí na zdravie psíka, jeho imunitný systém kože a celkovú vitalitu. Ozonoterapia má  antibakteriálne, antivírusové a antimykotické účinky. Pôsobí protizápalovo, urýchľuje hojenie rán a lieči hnisavé miesta na koži. Jedným z najväčších benefitov, ktoré prináša, je obmedzenie nadmerného pĺznutia. Podporuje rast zdravej srsti a zmierňuje svrbenie aj alergie.

Procedúra je vhodná pre všetky vekové skupiny.

Odporúča sa taktiež aj pre veľmi aktívnych psíkov.

Účinky ozonoterapie:

-pomáha proti alergiám a kvasinkám, plesniam, hnisavým zápalovým ochoreniam, bakteriálným infekciám.

-odstraňuje lupiny

-lieči atopickú dermatitídu,  seboreu atď..

-zmierňuje až odstraňuje opuch.

-urychľuje hojenie rán

-regeneruje zlomeniny

-tlmí bolesť

-Pomáha pri raste srsti

-zlepšuje činnosť krvného obehu, lymfatického a kardiovaskulárného systému.

 

Terapia ozónom pôsobí na kompletné zdravie Vášho psíka a jeho imunitný systém. Bublinky pod tlakom masírujú a uvoľňujú svaly, okysličujú kožu, znižujú symptómy artritídy, efektívne pomáhajú pri strese a únave. V kombinácií s dermatokozmetikou Iv San Bernard naberie starostlivosť a o Vášho psíka nový rozmer.

Procedúra obsahuje

kompletná úprava (kúpanie, zábal, fénovanie, strihanie, čistenie očí, uší, strihanie pazúrikov, vytláčanie análnych žliaz, ošetrenie labiek)

Bahenný zábal

Bahno pôsobí protizápalovo a zároveň antibakteriálne, preto sa výborne hodí pre dermatologických pacientov, ktorí trpia kožnými problémami spôsobenými plesňami alebo kvasinkami.Ošetrenie morským bahnom je prospešné aj pre kvalitu srsti. Veľmi výrazne hydratuje pokožku aj samotný chlp, eliminuje tvorbu šupín, ktoré sa tvoria najmä u krátkosrstých plemien psov. Po ošetrení je koža i srsť psa odolná proti prachu a nečistotám z vonkajšieho prostredia, koža je krásne hladká a odolná proti napadnutiu napr. kvasinkami.Príjemná masáž odplavuje stres a uvoľňuje napäté svaly. Vôňa prírodného bahna upokojuje myseľ.

Regeneračný zábal

je určený na profesionálne použitie u psov a s poškodenou srsťou. Obsahuje účinné látky, ktoré intenzívne hydratujú, regenerujú a vyživujú srsť. Pridáva objem.

Revitalizačný zábal

Určený pre poškodenú, suchú, lámavú a problematickú srsť. Obsahuje jojobový olej a pšeničné proteiny. Prirodzené oleje a rastlinné extrakty vracajú suchej a vyčerpanej srsti silu,pružnosť a odolnosť.